Реми Динама и Дубочице из Лесковца

Динамо и Дубочица из Лесковца играли су нерешено 2:2 на Градском стадиону у Врању у контролном мечу пред почетак сезоне у Српској фудбалској лиги Исток.

Пред стотину гледалаца, врањски фудбалери су били бољи у првом а гости из Лесковца у другом полувремену. Плод такве игре је вођство Динама од 2:0 у првом делу меча и изједначење лесковачких фудбалера у другом полувремену. Вечевић је у седмом минуту довео Динамо у вођство да би Николић у двадесет и трећем повећао предност врањског тима. Дубочица је изједначила преко Стојановића и Младеновића у 77. односно 80. минуту меча. Динамо ће до почетка шампионата 17. марта, одиграти контролне мечеве још са Радничким из Пирота и генералну пробу са Дубочицом у Лесковцу за викенд.