Клуб малог фудбала Врање пласирао се у четвртфинале Футсал купа Србије

Фудбалери Клуба малог фудбала ''Врање'' пласирали су се у четвртфинале Футсал купа Србије. Они су синоћ у мечу осмине финала победили у Врбасу екипу Летећи Холанђанин, резултатом 7:3.

Финалиста прошлогодишњег купа играо је боље током читаве утакмице и заслужено прошао у другу рунду такмичења иако без неколико стандардних првотимаца. Противник ''Врању'' знаће се после извлачења парова у Фудбалском савезу Србије.

Раднички Пирот победио је у пријатељском сусрету Динамо у Врању, резултатом 2:1 иако су врањски фудбалери имали предност у првом полувремену од 1:0. Динамо је имао више од игре у првом полувремену и плод такве игре је вођство у 23. минуту када је Милосављевић матирао голмана Радничког Младеновића. Као и против Дубочице, дан раније, врањски фудбалери су у другом делу меча играли слабије па су Пироћанци преко Костића и Потића дошли до победе. Оба тренера у другом полувремену изменила су саставе тимова па су пружили прилику и свим играчима са клупе. Динамо ће до почетка шампионата одиграти још једну утакмицу, у недељу у Лесковцу са Дубочицом.