Пуне мреже уместо поена

Српсколигаши и зонаши из нашег округа овог викенда изгубили су све утакмице примивши чак 14 голова. У Српској фудбалској лиги, Динамо је изгубио са 3:0 од Радничког у Пироту и направио мини серију од два пораза.

Радник је дао два гола у Неготину Хајдук Вељку, али су његови играчи примили три и погнутих глава напустили терен. Резултат на крају 3:2 за Хајдук Вељка. Ништа боље нису прошли Морава и БСК у Нишкој зони. Тим из Владичиног Хана из утакмице у утакмицу губи бодове и не назире се крај серији пораза. Изгубили су на домаћем терену од Дубочице из Лесковца са 4:2. БСК је после победе у прошлом колу доживео тежек пораз у Бојнику од Пусте Реке, резултатом 4:0.

Најзад су шампионат у Првој лиги почели и рукометаши Врања. Иако су у Рашкој изгубили од екипе Бане са 33:27, успех је што је овај млади тим Врања пружио достојан отпор домаћину. Најбољи у тиму Врања били су најискуснији: Павловић. Џонов и Илић. БСК Хеба је у другој лиги на мишиће савладао у Бору истоимену екипу, резултатом 24:23.

Рукометашице Врања пре меча у Бољевцу са Ртњем рачунале су на сигурна два бода а изгубиле су меч. Резултат је на крају био 20:18 за Ртањ и брига за врањски тим.

Дерби у Српској кошаркашкој лиги у Владичином Хану привукао је велики број гледалаца, али су кошаркаши Југа и Мораве остали дужни за квалитетну игру. Победила је Морава високим резултатом 84:56, иако после првог полувремена нико није могао да предпостави да ће утакмица добити овакав епилог. Југ је на полувремену водио са 10 поена разлике и ову деоницу његови кошаркаши одиграли су одлично. Друго полувреме Морава је понизила Југ победивши га са 38 поена разлике. БСК Јуниор је изгубио у Куршумлији, резултатом 88:65.

Прву победу остварили су играчи Клуба малог фудбала Врање пред својим навијачима. Савладали су Танго Лиман из Новог Сада, резултатом 5:2. Два гола постигао је Стојановић, док су се по једном у листу стрелаца уписали: Николић, Ђорђевић и Трајковић. Меч је пеломљен у другом полувремену.

Стонотенисери Врања изгубили су утакмицу 4. ог кола Прве лиге Србије у Смедереву, резултатом 4:1. У наредном колу Врањски стонотенисери дочекују Панонију.