A+ A A-

Завршен турнир у малом фудбалу

Оцените овај чланак
(0 Гласова)

Завршен је традиционални турнир у малом фудбалу, организован поводом Дана града. Турнир је хуманитарног карактера, а сав прикупљени новац биће уплаћен на наменски хуманитарни рачун Града.

Полуфиналну утакмицу играли су град Врање и Војска Србије, гарнизон у Врању. Након дуге и неизвесне борбе до самог краја, голом разлике у последњих десет минута екипа Војске пласирала се у финале, где их је чекао Окружни затвор. У финалној утакмици све је било много извесније, те је екипа Војске повела са 4:0 и тај резултат задржала до полувремена. У другом полувремену Окружни затвор је постигао један гол, те је финална утакмица турнира у малом фудбалу завршена резултатом 4:1. Ово је традиционални турнир, на који се ове године пријавио већи број екипа.

''Мени је изузетна част што је то постала традиција, десет екипа је у питању, средства ће бити уплаћена на хуманитарни рачун Града, сви су се одазвали позиву, награде су мале, али вредне, али најважнији је тај хуманитарни део'', каже Александар Николић, генерални секретар Спортског савеза.

''То је последња спортска манифестација када је у питању обележавање Дана града. Ове године је десет екипа и могу да кажем да све протиче у најбољем реду и што се тиче фер плеја и сваког другог облика спортског понашања'', истиче Ненад Ђорђевић, градски већник за спорт.

Турнир у малом фудбалу организује се поводом Дана града, а ова спортска манифестација има дугу традицију.