A+ A A-

Спорт

Победом против „Бора“ фудбалери Клуба малог фудбала „Врање“ попели су се на друго место табеле Друге футсал лиге. То је још један важан корак на путу ка пласману у Јединствену другу лигу која се формира од јесени.

Објављено у Спорт
Аутор
Опширније... 0
Последњи пут измењено

Фудбалери “Динама” наставили су са добрим резултатима овог пролећа. Победом над екипом ОФК “Београда” од 1-0,  Врањанци су се вратили у горњи део табеле Прве лиге Србије и тренутно се налазе на деоби пете позиције са“Јагодином”.

Аутор

Фудбалери “Динама” победили су екипу ОФК “Београда” у 23. колу Прве лиге Србије резултатом 1 - 0 и на најбољи могући начин обележили 70 година постојања и рада клуба.

Врањанци су прво полувреме завршили без голова. Али су у другом били организованији и бољи, па је утакмица решена у њихову корист. Победнички гол постигао је искусни Александар Стојковић из пенала.

После овог кола имају 34 бода и налазе се на деоби 5. места са “Јагодином” што је најбољи резултат клуба у прволигашком такмичењу.

Аутор

Врање је за викенд било домаћин Балканског првенства у дисциплинама снаге. На такмичењу на коме је учествовало више од 100 такмичара из 6 земаља забележени су одлични резултати, а оборено је и неколико балканских рекорда.

Аутор

Рукометни клуб "Врање 1957" направио је право изненађење победом над првопласираном екипом "Обилића" из Београда резултатом 21-20.

Иако су гости на полувремену водили са три разлике 12-9, Врањанци су успели да добром игром преокрену резултат и у самој завршници однесу победу.

Бодови ће им изузетно значити у даљој борби за опстанак. У наредном колу гостују "Пролетеру" у Зрењанину.