Део Врања и Бање без струје у четвртак

Огранак „Електродистрибуција Врање“ изводиће радове на замени стубова и реконструкцији дистрибутивне електроенергетске мреже ради унапређења квалитета напајања електричном енергијом.

Због тога ће у четвртак, 16. новембра, без електричне енергије бити корисници у Улици 23. (двадесет трећа), у доњем делу до улице Бранка Ћопића, у периоду од 8 до 11 часова.

Такође, без напајања струјом ће бити део насеља Смоница у Врањској Бањи, у периоду од 8 до 16 часова.

Електродистрибуција Србије континуирано ради на унапређењу поузданости и стабилности снабдевања електричном енергијом, саопштено је из овог предузећа.

Највећи део радова је организован без искључења крајњих купаца. Неке активности није могуће спровести без обуставе напајања због обезбеђења безбедних услова за рад запослених.

– Кориснике молимо за разумевање.

Током трајања радова молимо кориснике да искључе своје уређаје са мреже и да их поново укључе по обнављању снабдевања електричном енергијом – наводе из Електродистрибуција Србије.

У случају лоших временских услова, радови ће бити одложени за други термин, о чему ће корисници бити на време обавештени, поручује се у саопштењу Електродистрибуције Србије.

Please follow and like us:
Друштво