Гимназијалци освојили четири медаље на географској олимпијади

На 9. Националној географској олимпијади, одржаној 5.,6.и 7. маја на Копаонику,  ученици Гимназије „Бора Станковић“ су остварили запажен резултат. Такмичило се седморо ученика, а њих четворо је освојило 3.место и бронзане медаље. 

Бронзом су се окитили Данило Јовановић ученик 2.разреда ИТ смера чији је ментор професор географије Драган Антић; Хелена Васић, Богдан Трајковић и Богдан Миленковић ученици трећег разреда природно-математичког смера чији је ментор професор географије Весна Богдановић.

Ученици и професори Гимназије ове године бележе сјајне резултате на географској олимпијади, као и претходних година. Такмичарски дух, мотивација и жеља за знањем и науком су донели резултате.

Please follow and like us:
Образовање