Према последњим подацима Градског штаба за ванредне ситуације, на ковид 19 тестирано је 328 особа са територије Пчињског округа.
Анализе су показале да је 57 заражено коронавирусом. Од овог броја 40 је из Врања, 8 из Владичиног Хана, 6 из Сурдулице, 2 из Бујановца и један из Трговишта.
У ковид амбуланти АТД током јучерашњег дана обављено је 188 прегледа, од чега су 74 прва. Такође, урађен је 81 антигенски тест. Од тога 32 су позитивна на коронавирус.
У ковид болницама ЗЦ Врање хоспитализована су 72 пацијента, сви су позитивни на коронавирус и са упалом плућа, док је на кисеонику 50 пацијената. На болничко лечење примљена су 3 пацијента, док су два отпуштена. Један болесник је транспортован за Крушевац.
Уверите се да сте унели све потребне информације означене звездицом (*). HTML код није дозвољен.