
Градски парк био је на мети вандала претходних дана. Непознати починиоци су оштетили мобилијаре, поломили неколико клупа, славину на чесми и дечије играчке.
Начелник Градске управе Душан Аритоновић каже да постоје снимци са сигурносних камера, који су већ достављени Полицијској управи.
Оваквим појавама се мора стати на пут а штета ће свакако бити санирана и Градски парк ће наставити да буде једна од најлепших локација у нашем граду и омиљено место окупљања наших најмлађих суграђана, навео је Аритоновић.
Надлежни из Градске куће наглашавају да се мора водити рачуна о заштити јавне својине и да ће против починилаца бити предузете одговарајуће законске мере.
Please follow and like us:
