После невремена у Врању засијала прелепа дуга

Дуга после кише

​ Снажно невреме, праћено јаким пљуском и грмљавином, погодило је данас Врање и накратко испразнило градске улице. Ипак, чим је киша престала, а олујни облаци почели да се повлаче, грађане је дочекало право изненађење које је брзо поправило расположење.

​Изнад града се појавила велика и сјајна дуга, која је својим раскошним бојама обасјала небо.

Овај диван контраст између мрачних облака и шареног лука оставио је Врањанце без даха.

Ова величанствена појава на небу најавила је мирно и пријатно вече у Врању.

Please follow and like us:
Друштво