Од 25. маја уклањање небезбедних и напуштених градилишта са дозволама пре 11.9.2009.
Фото: Танјуг Министарство грађевинарства, саобраћаја и инфраструктуре упутило је обавештење свим јединицама локалне самоуправе у којима их подсећа да након 25. маја ове године, надлежни инспекцијски органи морају да донесу решење о уклањању небезбедних затворених…




