Реакција Задужбине „Олге и Николе Ј. Динића“ на саопштење Града
Поводом саопштења којим се јуче огласио Град Врање, на адресу Радио телевизије Врање стигло је саопштење Задужбине „Олге и Николе Ј. Динића“ које потписује Сузана Мишић Станковић бивша директорка Гимназије ''Бора Станковић''. У саопштењу се,…

