Јубилеј Удружења оболелих од МС
Друштво Здравље

Јубилеј Удружења оболелих од МС

Председница Удружења, Гордана Стојановић Удружење оболелих од мултипласклерозе које окупља чланове из Пчињског округа прославило је 25 година од оснивања. У име локалне самоуправе свечаности је присуствовала градска већница Данијела Милосављевић. Удружење оболелих од мултипле…