
Врањски маратонци овог викенда наступали су на две трке у Македонији и једној у Словачкој.
У Велесу је Војислав Стојановић освојио треће место у својој категорији, у трци на 10 км.

Репрезентативац Синиша Станковић освојио је треће место на ултрамаратону у Скопљу, истрчивши за 6 сата 67 километара.
Најлепша вест стигла је из Словачке, где је Сања Стракушек победила у трци на 100 километара, где је трку истрчала за 9 сати и 23 минута.

Овим резултатом Сања Стракушек је испунила норму за светско првенство на 100 километара које ће се одржати у Шпанији.
Please follow and like us:
